Стати медіабаєром може будь-хто, якщо має бажання навчитися цієї справи. Найчастіше арбітражник і медіа байєр працюють разом. Арбітражник обирає вертикаль, знаходить оффер і створює під нього схему, знаходячи профітний варіант.
Хто такий медіабайєр (Media Buyer)?
- Крім media buyer, у них вказані посади AdOps specialist, Affiliate, Marketing Manager, PPC.
- Закупівельник – це свого роду старший арбітражник, наступний щабель еволюції.
- Залежно від профілю роботодавця може знадобитися досвід у тій чи іншій вертикалі – нутра, гемблінг, дейтинг тощо.
- Тому перед початком роботи краще уточнити вимоги.
Вакансії в Україні часто пропонують офісні або гібридні умови роботи. Якщо звернути увагу на закордонні пропозиції, то потрібно буде перейти на віддалену роботу. Медіабайєри — це, як правило, командні гравці, що займають посаду в компанії чи агентстві і яким часто виплачують зарплату (+ відсотки від https://wizardsdev.com/vacancy/media-buyer-adult-dating-part-time-or-full-time/ продажів).
Media buyer у Києві
Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися. Зазвичай посада передбачає фіксовану ставку і відсоток від KPI. У тусовці affhub у вас буде можливість коментувати та писати власні статті, зберігати матеріали та дізнаватися першим про всі новини арбітражного світу.
Хто такий Media Buyer
- В інших вакансіях бажаний рівень закупівельника реклами вказано не було.
- Соломія Дмитрук для цього радить скористатися навчальними програмами в межах конкретних компаній.
- Закупівельник із досвідом покликаний посилити команду, але можливо йому доручати і сформувати власну з нуля.
- З назви професії зрозуміло, що його робота лежить у площині онлайн-медіа та зв’язках у них.
- А от фрилансери — це зазвичай поодинокі гравці й самостійно вибудовують свій дохід, у них мова може йти зовсім про інші суми.
- Сьогодні межа між інтернет-професіями часто буває розмитою, тому ми в Affhub даємо інформацію про них у загальних рисах.
Ширше вибір на Work.ua (350 вакансій), Jobble.ua (394), LinkedIn (99). Сайт Dou.ua видає 29 пропозиції за запитом media buyer. Всюди є робота для фахівців різного рівня — Junior, Middle, Senior з відповідними вимогами. Деякі агентства шукають універсальних солдатів, вказуючи в одній вакансії обов’язки таргетологів, медіабайєрів і арбітражників.
Скільки отримує media buyer в Україні?
На Freelance.ua і Upwork можна розмістити своє резюме. Остання платформа – англомовна, з можливістю шукати зарубіжних клієнтів і компанії, які платять більше. До речі, а ви знаєте в чому відмінність між медіабайєром і медіапланером? Якщо коротко, то медіапланувальники – це стратеги, які ставлять загальні цілі рекламної кампанії. Вони обирають медіаканали, які будуть для цієї кампанії найефективнішими. Байєри своєю чергою відповідають за реалізацію цих цілей усередині каналів, обраних медіапланером.
Щоб досягти успіху, важливо прокачувати свої скіли і слідкувати за останніми тенденціями діджитал-маркетингу. Як і в усьому світі, діджитал-професії в Україні сьогодні особливо популярні. Висока зарплата, можливість працювати віддалено, знаходити іноземних замовників — все це робить професію media buyer привабливою. Щоб переконатися в цьому, достатньо ввести в пошуковик звичайний запит на кшталт “робота медіабайєр”.
Медіабайєр — це родич арбітражника, але їх не варто ототожнювати. Займаються вони чимось схожим, але на різних рівнях і програмування з нуля з різним рівнем відповідальності. Як і інший digital-фахівець, медіабайєр — це багаторукий бог Шива з потребою бути онлайн 24/7 і трохи розмитими рамками компетенції. З назви професії зрозуміло, що його робота лежить у площині онлайн-медіа та зв’язках у них.
Сайт може містити контент, який не призначений для осіб віком до 16 років. Кінцева зарплата залежатиме від солідності компанії, вертикалі та ваших навичок, помножених на досвід. Junior Media Buyer – 0 вакансій, Middle Media Buyer – 2, Senior Media Buyer – 0 вакансій. Запит Media Buyer – 2 вільних посади, запит Медіабайєр – 0, стільки ж результатів за запитами українською мовою.
- Це на 36% більше, якщо порівнювати з липнем минулого року.
- Для цього треба бути на “ти” зі статистикою та аналітикою.
- Зарплата також зростає пропорційно, але з підвищенням “касти” приходять інший рівень відповідальності, серйозність обов’язків і необхідних результатів.
- Як і у сфері IT, у медіабайєрстві є поділ на рівні.
- Припускаємо, що причина низьких результатів у російському корінні цієї платформи.
Може варто задонатити, почати розмовляти українською або допомогти іншим? Пам’ять не пасивна — це активна участь у спільній боротьбі за майбутнє. Ми про розвиток, комфорт і задоволення від роботи. Істотні переваги професії медіабайєра — зарплата, дистанційність, високий попит і її актуальність. Бізнес завжди прагне виходити на новий рівень, збільшувати потоки клієнтів, а media buyer — саме та людина, котра завдяки своїм знанням і досвіду залучає цільовий трафік.